Centrum Masażu ANNMED

Forever Living

FOREVER ALOE VERA GEL

 
FOREVER LIVING ALOE VERA GEL
MIĄŻSZ ALOESOWY 1L
 
Codzienne i systematyczne spożywanie miąższu pomaga zachować przez długie lata zarówno dobre zdrowie, siły witalne, jak i młody wygląd. Dzięki dobroczynnym właściwościom Miąższu Aloe Vera wspieramy naturalne mechanizmy obronne organizmu oraz jego biologiczną sprawność. Pijąc sok aloesowy zmniejszymy naszą podatność na infekcje. Sok Aloe Vera jest wspaniałym źródłem wielu witamin, minerałów, aminokwasów oraz enzymów, dlatego na pewno zauważymy zwiększoną ilość energii i sił witalnych.
 
Miąższ aloesowy jest zalecany głównie do stosowania doustnego, stanowi on preparat wspomagający oczyszczanie i odtruwanie. Aloes można pić w celu regulacji pracy całego organizmu, a także dla jego właściwości antyoksydacyjnych. Właściwości antyoksydacyjne, zdolność nawilżania aloesu można zauważyć w poprawie kondycji skóry.
 
Miąższ aloesowy często jest stosowany również zewnętrznie, przeważnie do przemywania trudno gojących się ran czy zmian skórnych.
 
Forever Aloe Vera Gel może służyć jako znakomity środek odżywczo-stymulujący, o pozytywnym wpływie na prawidłowe funkcje naszego ciała.
Napój z miąższu liści aloesu. Aloes wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego.
 
 
FOREVER ALOE VERA GEL
 
Zawartość czystego soku z liści aloesu to: 99,7%
Nie zawiera aromatów i konserwantów
Bez cukru
Zwiększona ilość witaminy C.
 
Dodatkowa porcja witaminy C:
• wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, pozytywnie wpływa na funkcje psychologiczne organizmu, niweluje uczucie zmęczenia i znużenia, dlatego możemy mieć więcej energii do działania,
• wspomaga procesy produkcji kolagenu, zapewniając właściwe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, kości, skóry oraz zębów. Przyczynia się też do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
 
Forever Aloe Vera Gel jest przetwarzany w procesie aseptycznym, dzięki czemu w składzie nie występują żadne konserwanty i zawiera aż 99,7% czystego soku z miąższu liści. Opakowanie Tetra Pak wykonane jest w 100% z tworzyw nadających się do recyklingu. Dzięki Forever Aloe Vera Gel możesz cieszyć się świeżym smakiem soku aloesowego oraz wszystkimi jego korzyściami.
 
Miąższ Aloe Vera to niezwykle bogaty w wysoce wartościowe składniki odżywcze produkt, który został udostępniony milionom ludzi na świecie.
Jego forma stanowi czystą, nieskażoną postać, dzięki opatentowanej przez firmę Forever Living metodzie stabilizowania miąższu aloesowego w sposób naturalny. Sam proces stabilizacji zachodzi w sterylnych warunkach dlatego wszystkie napoje aloesowe są świeże jakby wyciśnięte prosto z liścia aloesowego.
 
Składniki: stabilizowany sok z liści Aloe vera (Aloe barbadensis), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), witamina C (kwas L-askorbinowy), regulator kwasowości (kwas cytrynowy).
 
Opakowanie zawiera 1 litr produktu.
 
Zalecane dzienne spożycie: dorośli do 100 ml rozcieńczając w szklance wody lub soku. Kobiet w ciąży i karmiące piersią oraz osoby uczulone na składniki produktu, przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Osoby z chorobami wątroby, jelit i woreczka żółciowego przed zastosowaniem powinny zasięgnąć konsultacji lekarskiej. Przed spożyciem dobrze wstrząsnąć.napój nie jest klarowny, zawiera fragmenty miąższu aloesu.
 
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 1 miesiąc.
 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Prowadzenie zdrowego trybu i stosowanie zróżnicowanej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.
 
Zawartość miąższu z aloesu w jednej porcji: 1 łyżeczka (ok. 5ml produktu) – 4,8 g.